0
0

Автогудронатор DAEWOO HC2AADAEWOO HC2AA

Buy in one click
Enter the phone number and we will call you back
Main specifications
All specifications
Recommended chassis: DAEWOO HC2AA

 Автогудронатор призначений для тимчасового зберігання та перевезення нефтових бітумів і бітумних эмульсій (без вмісту легкозаймистих речовин) температурою не вище +900С,  і розподілення їх  по ширині дорожного покриття при будівництві та ремонті автомобільних доріг та аеродромів при атмосферній температурі повітря + 40С…+500С.

Область застосування автогудронатора – дорожні господарства по будівництву та ремонту автомобільних доріг.

Автогудронатор компанії "Будшляхмаш" розрахований на експлуатацію при температурі навколишнього середовища від +4ºС до +50ºС  і при відносній вологості повітря 98% при 25ºС.

Для тимчасового зберігання бітуму в рідкому стані, ємність термоізольована теплоізоляційними матами.

Для визначення міри заповнення цистерни, на передній стінці встановлений показник рівня. Шкала показника має три відмітки – 0, ½, П. Контроль за температурою бітуму здійснюється по термостату, який встановлений в цистерні разом з програмованим датчиком температури. При досягненні заданої оператором через пульт температури, нагрівач вимикається. Нагрівач автоматично вмикається при пониженні вказаною оператором температури. При вимиканні нагрівача подача палива зупиняється.

Для подачі бітуму використовується бітумний шестеренний насос, що приводиться в дію від двигуна шасі через коробку відбору потужності. Розподільник складається з трьох частин: центральної, лівої та правої.

Підйом (транспортне положення) та опускання (робоче положення) розподільника відбувається завдяки механізму повороту, шляхом повороту рукояті в відповідне положення.   


Specifications
Спецмашины
Recommended chassis DAEWOO HC2AA