0
0

Автокран КС-45729А

Відгуки:
(0)
  • Виробник: МАЗ
  • Наявність: В наявності
Отримати комерційну пропозицію
Дізнатися ціну
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Стріла автокрана КС-45729А складається з трьох секцій.

Максимальна довжина стріли крана - 20,75 метрів.

Автокран КС-45729А займає одне з перших місць серед кранів свого класу середньої вантажопідйомності, завдяки високій швидкості пересування і малим габаритним розмірам, які дозволяють раціонально використовувати його на віддалених один від одного об'єктах з невеликими обсягами робіт.

КС-45729А має планетарного типу лебідки механізму підйому вантажу і повороту платформи крана. Нижня рама - коробчатого перетину з гідравлічними відкидними виносними опорами. Гідравлічна система кранової установки КС-45729А забезпечує плавне керування всіма механізмами в широкому діапазоні швидкостей робочих операцій, а також можливість одночасного поєднання декількох кранових операцій.

Кран має відмінну транспортної швидкістю і швидкістю виконання навантажувальних операцій, високою маневреністю, надійністю, що в сукупності призводить до високого рівня продуктивності.

Всі робочі вузли і комплектуючі автокрана виготовляються з високоякісних матеріалів, з відмінним запасом міцності, що значно підвищує термін служби автокрана КС-45729А в цілому створює додаткові переваги експлуатації крана поряд з аналогами і робить автокран КС-3579 незамінним у вирішенні вантажно-розвантажувальних і будівельно- монтажних завдань.

Характеристики
Автокран
Вантажопідйомність 16 тн
Довжина стріли 8,75-20,75 м
Виліт стріли, макс. 18 м
Висота підйому вантажу, макс. 20,4 м
Кількість секцій 3
Двигун (квт./к.с.) WP7.270E51
Коробка передач ZF 9S1310TO
Колісна формула 4 х 2
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.