0
0

Автогрейдери

Автогрейдер A140  (13,5 т, клас -140, (150 л. С.), Колісна формула 1х2х3. Автогрейдер середнього класу A140  - ефективна машина для виконання робіт з будівництва та утримання автомобільних доріг. Машина оснащена сучасним двигуно..
Уточнити ціну
Автогрейдер легкого класу BGD100.02 призначений для виконання землерийно-профілювальних і комунальних робіт при ремонті, зимовому і літньому утриманні доріг та об'єктів комунального господарства міст і населених пунктів...
Уточнити ціну
Автогрейдер TG 140 призначений для виконання великих обсягів землерийних і профіліровочних робіт, при будівництві та утриманні доріг. Автогрейдер обладнаний комфортабельною кабіною з інноваційною системою трансформації забезпечує зручне управління як..
Уточнити ціну
Автогрейдер TG 180 призначений для виконання великих обсягів землерийних і профіліровочних робіт, при будівництві та утриманні доріг. Автогрейдер обладнаний комфортабельною кабіною з інноваційною системою трансформації, що забезпечує зручне управлінн..
Уточнити ціну
Автогрейдер TG 200 призначений для виконання великих обсягів землерийних і профіліровочних робіт, при будівництві та утриманні доріг.   Автогрейдер обладнаний комфортабельною кабіною з інноваційною системою трансформації що забезпечує зручне упр..
Уточнити ціну
Автогрейдери