0
0

MAZ

MAZ

Дорожные комбинированные машины

Автомобили оснащены сменным пескоразбрасывающим, поливо-моющим оборудованием, щеткой и снегоочистительным отвалом.

Подробнее
Дорожные комбинированные машины

Экскаваторы-погрузчики

Экскаваторы-погрузчики

Мусоровозы

Construction machinery

18 лет

на ринку України

Режим работи 24/7

Цілодобова підтримка клієнтів

Ауу

ауууу

Быстрая доставка

Доставляем за день по всей стране

Categories

Компанія «Будшляхмаш» спеціалізується на постачанні комунальної, шляхової та спеціальної техніки виробництва країн СНД і ЄС, а також виробництві, модернізації і переобладнанні, для виконання спеціальних виробничих функцій, існуючих автомобілів і тракторів на базі заводу ПрАТ «Спецбудмаш» (вітчизняний виробник шляхової, комунальної та спеціальної техніки).

«Будшляхмаш» є торговим представником (дилером) в Україні таких провідних підприємств як: ОАО «МАЗ», «Renault», «SCANIA», «Mecalac», «Pronar», «Pratissoli», УП «Діапал».

«Osma snc» (Італія), група компаній «PM» (Італія), «Batemag» (Італія), компанія «Kaiser» (Ліхтенштейн), компанія «Cestné a stavebné mechanizmy Tisovec a.s.» (Словенія), компанія «Avia Ashok Leyland Motors s.r.o.» (Чехія) та інших.

Компанія «Будшляхмаш» сьогодні - це виробництво, постачання, гарантія, якість та сервіс будівельної, шляхової, комунальної, спеціальної та землерийної техніки!

Техніка для дорожнього будівництва
Техніка для дорожнього будівництва
Будівельна техніка
Наш каталог будівельної техніки
Дивитися
Будівельна техніка
Featured
News / Blog
14/05/2021
Відкриття нового офісу компанії «Будшляхмаш»
Відкриття нового офісу компанії «Будшляхмаш»
Група компаній «Будшляхмаш» відсвяткували відкриття нового офісу в місті Бровари.    Наша компанія спеціалізується на виробництві та постачанні спецтехніки для підприємств комунального сектора, дорожньо-будівельних підприємств та силов..
02/05/2021
З Великоднем!
З Великоднем!
Компанія "Будшляхмаш" щиро вітає Вас з великим святковим днем Великодня! Нехай Бог доставить Вашим родинам відмінне самопочуття, благодать, дохід. Нехай у Ваших серцях живуть доброта, справжня віра і любов!..