0
0

Cнігоприбирально-підмітальна машина PRONAR ZM-28H

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pronar
  • Наявність: В наявності
Отримати комерційну пропозицію
Дізнатися ціну
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота вивантаження, мм:
Габаритні розміри (довжина /ширина/висота), мм: 1360/2998/1180
Мін. потужність трактора, л.с:
Об'єм бункеру, м.куб:
Привід: гідромотор
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відео
  • Відгуки (0)

Прибирально-підмітальна машина PRONAR ZM-28H – це навісний агрегат, який встановлюється не передню навіску носія (трактор, фронтальні навантажувачі, спеціальні транспортні засоби).

Дана машина широко застосовується при очищенні поверхонь доріг, тротуарів і площ, а також при технологічному очищенні ґрунту перед укладанням асфальту.

Робочим елементом цієї машини є щітка з горизонтальною віссю обертання з гідравлічним приводом за допомогою гідромотора, який вмонтований в корпус вала. Робоча ширина щітки становить 2,8 м. Робоча щітка складається з сегментів (кілець), що насаджені на металевий вал. У міру зношування щітки, існує можливість опускання машини за допомогою регулювання опорних роликів. Викидання сміття або снігу обмежена передньою панеллю, зі ступінчатим регулюванням.

Для управління щіткою, в кабіні носія встановлюється пульт управління.

Конкурентні переваги: 

Щітка:  робоча щітка складається з кілець, що насаджені на металевий вал. В залежності від потреб можна обрати 2 типи щіток, а саме: прямі, що в зібраному вигляді формують радіальний або вигнуті, які при складанні утворюють сегментний циліндр. Прути щітки можуть бути виготовлені з різних матеріалів.

На замовлення доступні: поліпропілен (PPN) в двох класах жорсткості, сталь, а також поєднання цих двох матеріалів

Гідромотор приводу щітки вбудований в корпус вала: гідромотор встановлений всередині валу, що запобігає його пошкодження при зіткненні з перешкодою і знижує габарити всієї машини

Опорне колесо. Для продовження терміну служби щітки застосовується плавне регулювання притиску щітки до дороги. 

Механізм повороту: Машина має три варіанти робочого положення: перпендикулярно напрямку руху або під кутом 25º, що дозволяє прибирання забруднень на ліву чи праву сторони. Робоча ширина при збиранні становить близько 2,6 м.

Робоче положення змінюється вручну за допомогою ригеля. Також доступні два варіанти гідравлічного повороту. Перший - живиться від окремої пари швидкознімних з'єднань (опція адаптована до носіїв, які мають дві пари зовнішніх гідравлічних з'єднань); другий - система інтегрована з системою живлення гідромотора циліндричної щітки і контролюється електро клапаном, що запускаються з пульта управління машини. Застосування однієї з цих додаткових опцій дозволяє плавне регулювати кут атаки машини під час підмітання

Балансуюча система підвіски. Конструкція системи підвіски ZM-28H, дозволяє на виконання під час роботи, рухів вгору і вниз, а також кутові переміщення в двох площинах, завдяки чому машина ідеально копіює рельєф. У той же час мінімалізує ризик пошкодження снігоочисника під час роботи на нерівній поверхні. За бажанням покупця балансує система підвіски може бути замінена жорсткою. Тоді функцію копіювання поверхні повинна взяти на себе система підвіски носія, нп: ТСН трактора

Габаритні вогні: покращують видимість машини при експлуатації на дорозі

Паркувальна підставка: дозволяє машині стабільно стояти після зняття її з носія.

Компанія БУДШЛЯХМАШ є офіційним дилером PRONAR на території України. Наш інтернет магазин радий представити вашій увазі продукцію цього знаменитого польського виробника, у тому числі комунальну техніку Pronar. 

Характеристики
Підмітально-прибиральної машини
Висота вивантаження, мм
Габаритні розміри (довжина /ширина/висота), мм 1360/2998/1180
Мін. потужність трактора, л.с
Об'єм бункеру, м.куб
Привід гідромотор
Продуктивність, м.кв/год 15600
Робоча швидкість, км/год 6
Робоча ширина, мм 2600
Відео


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.