0
0

Комбінований дорожній автомобіль МДКЗ-12

Відгуки:
(0)
Отримати комерційну пропозицію
Дізнатися ціну
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Базове шасі: МАЗ 5340
Середня щільність посипання: 0.01 - 0.4 кг/м3
Ширина робочої зони: посипання - 3 -12 м поливу - до 20м підмітання - 2,5м снігоочищення - 2,7 - 3,0 м
Місткість кузова: 6,5 м3
Об'єм цистерни: 10,0 м3
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відео
  • Відгуки (0)
  • Схожі товари

МДКЗ-12комбінована дорожня машина, призначена для використання протягом року. Застосовується для роботи в міських умовах і на заміських трасах.


Багатофункціональність дорожньої машини дозволяє замінити 4 одиниці комунальної техніки: піскорозкидальне, поливомийне, щіточне та снігозбиральний автомобіль. Враховуючи доступну ціну і низькі експлуатаційні витрати на МДКЗ-12, досягається висока економічна вигода для власника.


Комбінована машина виготовлена для утримання доріг з асфальтовим і бетонним покриттям. Дорожня техніка, яку ви можете придбати в компанії «Будшляхмаш», використовується:


  • В осінньо-зимовий час — для очищення дорожнього полотна від снігу, що випав, розподілу протиожеледних реагентів. Ширина посипання абразивними матеріалами, сіллю — 3–12 м. 

  • У весняно-літній період — для підмітання і миття асфальтового покриття, поливу зелених насаджень. Ширина робочої зони під час миття — 8,5, поливу — 20 метрів.


Цілорічність експлуатації досягається завдяки різноманітності встановленого обладнання: змінне піскорозкидальне, поливомийне, щітка, снігоочисний відвал. Завдяки бортовому комп'ютеру процес роботи повністю автоматизований. Досить одного оператора.


Дорожня комбінована машина МДКЗ-12 виготовляється на базі шасі МАЗ 5340.


При замовленні спецавто в нашій компанії ви отримуєте гарантію якості й можливість скористатися сервісом. Необхідні запчастини для комунальної та іншої техніки завжди в наявності. Машини виробляються в Україні на базі заводу «Спецбудмаш».


Для замовлення дорожнього комбінованого автомобіля МДКЗ-12 звертайтеся в офіс компанії «Будшляхмаш» (Україна, Бровари) або телефонуйте нашим консультантам.

Теги: Комбінований дорожній автомобіль МДКЗ-12

Характеристики
Спецавтомобіля
Базове шасі МАЗ 5340
Середня щільність посипання 0.01 - 0.4 кг/м3
Ширина робочої зони посипання - 3 -12 м поливу - до 20м підмітання - 2,5м снігоочищення - 2,7 - 3,0 м
Місткість кузова 6,5 м3
Об'єм цистерни 10,0 м3
Колісна формула 4 х 2
Відео


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.