0
0

Комунальна техніка

Машина вакуумна КО-503В-9 (цистерна 4 м³) на базі шасі МАЗ 4371Вакуумна машина КО-503В-9 на базі шасі МАЗ 4371 призначена для вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації. Заповнення цистерни здійснюється пі..
Уточнити ціну
Машина вакуумна КО-503-В-10 (цистерна 5,0 м³) на базі шасі МАЗ 4381Вакуумна машина КО-503В-10 на базі шасі МАЗ 4381 призначена для вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації. Заповнення цистерни здійснюєть..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-12 на базі шасі МАЗ 5340 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, гідрав..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-40 на базі шасі КрАЗ 5401H2 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-48 на базі шасі Renault D15 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-9 на базі шасі МАЗ 4371 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, гідравл..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-СБМ на базі шасі Renault призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, г..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 12 на базі шасі МАЗ 5340 з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтових наносів та ..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 12/1 на базі шасі МАЗ 5340 з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтових наносів т..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 16 на базі шасі МАЗ 6312 з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтових наносів та ..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 52 на базі шасі Renault C380  з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, г..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 57 на базі шасі IVECO 50C15D з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтов..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ-10 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ-12 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ-16 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ  призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащ..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ-70 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ 301/1 призначен для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого  збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаже..
Уточнити ціну
Сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ 302/1 призначен для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого  збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаже..
Уточнити ціну
Сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ 304/1 призначен для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого  збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаже..
Уточнити ціну
Сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ 308/1 призначен для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого  збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаже..
Уточнити ціну
Сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ 308/1 з КМУ призначен для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого  збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розв..
Уточнити ціну
Сміттєвоз із заднім ручним завантаженням СБМ 301/4 призначений для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого та ручного збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізован..
Уточнити ціну
Сміттєвоз з системою змінних кузовів СБМ 260/3 на базі шасі ISUZU NQR90L - надійний помічник під час збору та вивезення будь-якого сміття — від твердих побутових відходів до великогабаритних. Детально продумана конструкція гарантує безпечну робо..
Уточнити ціну
Комунальна техніка

Комунальна спецтехніка відноситься до величезного сімейства технічних засобів, які застосовуються для здійснення певного набору завдань по забезпеченням належної роботи всієї інфраструктури міста. Якщо брати до уваги головне функціональне призначення цього виду техніки, то можна виділити пару головних груп. Ось, наприклад, комунально-прибиральна техніка, головне її завдання - підтримка порядку і чистоти.

До іншої групи належать комунальні машини, головною місією яких є обслуговування. Під обслуговуванням мається на увазі промивання дренажних систем і міських систем каналізації, різного роду очисні роботи, прибирання засмічень і так далі. Ця комунально-прибиральна техніка включає в себе асенізатори, машини для промивання і чищення каналів.

Окрему групу становить комунальна спецтехніка, яка спеціалізується на обробці, утилізації та вивезення різного виду відходів і сміття. Це комунальні машини, такі як контейнеровози, сміттєвози і так далі.

Продаж комунальної техніки

Купити комунальну техніку в компанії Будшляхмаш - це запорука Вашого успіху. Хороша комунальна машина є обов'язковим елементом здорового функціонування будь-якого сучасного мегаполісу. Будшляхмаш пропонує Вам широкий асортимент вибору, будь-яка комунальна машина - це набір функціоналу, якості та надійності. Продаж комунальної техніки здійснюється за такими напрямами:

  • техніка для житлово-комунального господарства (мулососние машини, каналоочисні машини, вакуумні машини, сміттєвози, комунальні комбіновані машини);
  • техніка для утримання доріг (машини для ямового ремонту, дорожні комбіновані машини, солерозкидувальним машини, розмічальні машини, снігоприбиральна техніка);
  • шасі для встановлення обладнання.

Представлена дорожня будівельна техніка, купити яку Ви можете за адресою Січових Стрільців, 4, Бровари, вже давно займає лідеруюче місце на нашому ринку.

Купити комунальну техніку «Будшляхмаш»

Перше, на що потрібно звернути увагу, коли вибирається комунальна техніка, це її характеристики. Комунальна техніка, купити яку Ви можете в Будшляхмаш, представлена ​​широким вибором з докладними характеристиками на даному сайті. При виборі певної категорії техніки потрібно враховувати той факт, що техніка, призначена для особливих цілей, може бути доукомплектована додатковим обладнанням при Вашому бажанні.

Будшляхмаш надає Вам золоту середину між вартістю машин і їх якістю, тепер Вам не доведеться шукати альтернативи, які підійдуть Вам і за ціною, і за технічними характеристиками. Характеристики, якими відрізняються наші машини включають в себе:

  • повний набір функціональності;
  • ідеальне співвідношення ціни і якості;
  • репутація виробника;
  • надійність і безвідмовність роботи;
  • простота в обслуговуванні.

В асортименті компанії Будшляхмаш представлений широкий вибір сучасних моделей комунальних машин, які повністю задовольнять запити будь-якого споживача. Спецмашини характеризуються комфортністю і маневреністю в управлінні. Вся техніка має відмінні експлуатаційні характеристики.

Найголовніше кредо Будшляхмаш - це турбота про наших клієнтів, тому, купляючи комунальну техніку у нас, Ви можете бути впевнені в її якості. Компанія спеціалізується, так само, і на комплектуючих для машин даного роду, тому Ви завжди можете придбати у нас запасні частини до машин. Так само ми надаємо гарантійний ремонт і технічне обслуговування на всі види комунальної техніки, так що Ви можете не хвилюватися з приводу незапланованість ремонту.