0
0

Каналопромивочні машини

Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-12 на базі шасі МАЗ 5340 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, гідрав..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-40 на базі шасі КрАЗ 5401H2 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-48 на базі шасі Renault D15 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-9 на базі шасі МАЗ 4371 призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, гідравл..
Уточнити ціну
Каналопромивочний автомобіль КО503-КП-СБМ на базі шасі Renault призначений для очищення зливових каналізаційних труб від осадів і засмічень.Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, г..
Уточнити ціну
Каналопромивочні машини