0
0

Комунальні комбіновані машини

Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 12 на базі шасі МАЗ 5340 з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтових наносів та ..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 12/1 на базі шасі МАЗ 5340 з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтових наносів т..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 16 на базі шасі МАЗ 6312 з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтових наносів та ..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 52 на базі шасі Renault C380  з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, г..
Уточнити ціну
Комунальна комбінована машина КО-503ІВК - 57 на базі шасі IVECO 50C15D з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначена для санітарно-профілактичного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, грунтов..
Уточнити ціну
Комунальні комбіновані машини
Комунальні комбіновані машини ІВК, з мулососним та каналопромивочним обладнанням призначені для профілактичної та санітарної очистки колодязів і трубопроводів міської зливової каналізації від мулу, ґрунтових наносів та інших забруднень, а також ліквідації в них аварійних засмічень.