0
0

Мулососні машини - Будшляхмаш

Мулососна машина КО-503-ІВ-10 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ-12 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ-16 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ  призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащ..
Уточнити ціну
Мулососна машина КО-503-ІВ-70 призначена для профілактичного та санітарного очищення колодязів, зливових і каналізаційних мереж і відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень, а також їх транспортування до місця розвантаження.Оснащена..
Уточнити ціну
Мулососні машини - Будшляхмаш

Мулососні машини призначені для профілактичного санітарного очищення колодязів, зливових та каналізаційних мереж та відстійників від мулу, грунтових наносів та інших забруднень та їх транспортування до місця розвантаження.