0
0

Pronar

Cнігоприбирально-підмітальна машина PRONAR ZM-28H
0
Прибирально-підмітальна машина PRONAR ZM-28H – це навісний агрегат, який встановлюється не передню навіску носія (трактор, фронтальні навантажувачі, спеціальні транспортні засоби).Дана машина широко застосовується при очищенні поверхонь доріг, тротуа..
Уточнити ціну
Відвал автомобільний Pronar PUS-S32H
0
Конструкційні рішення, застосовані в серії сніговідвалів Pronar PUS-S, дозволяють працювати навіть в екстремальних зимових умовах. Конструкція сніговідвалу, а також різні доступні лемеші дозволяють ефективно і надійно видаляти з поверхні доріг пухког..
Уточнити ціну
Відвал автомобільний Pronar PUS-S40
0
Конструкційні рішення, застосовані в серії сніговідвалів Pronar PUS-S, дозволяють працювати навіть в екстремальних зимових умовах. Конструкція сніговідвалу, а також різні доступні лемеші дозволяють ефективно і надійно видаляти з поверхні доріг пухког..
Уточнити ціну
Відвал автомобільний PU-S32H
0
Сніговідвал автомобільний Пронар PU-S32H можна встановити на будь-якому носії, незалежно від приводу. Завдяки різноманітним монтажним плитам, пропонованим компанією Pronar, сніговідвали можуть агрегуватися з багатьма носіями, які оснащені плитою DIN ..
Уточнити ціну
Відвал для прибирання снігу PU 1700
0
Сніговідвал PRONAR Kacper PU-1700 призначений для прибирання снігу з поверхні доріг, площ, стоянок та інших твердих поверхонь, таких як: асфальт, бетонні блоки, бруківки, бетон.Сніговідвал Pronar PU 2100 обладнаний гідравлічним керуванням, що дозволя..
Уточнити ціну
Відвал снігоприбиральний  PU 2100
0
Сніговідвал Pronar PU 2100 обладнаний гідравлічним керуванням, що дозволяє оператору керувати відвалом з кабіни та можливістю встановлення у чотирьох робочих позиціях. Cнеговідвал обладнаний знімними, гнучкими (опціонально – жорсткими) нижніми ножами..
Уточнити ціну
Відвал снігоприбиральний PUV 3600HD
0
Відвал снігоприбиральний Пронар PUV 3600HD використовується для утримання доріг та територій із твердим покриттям у зимовий період. Міцна конструкція сніговідвалу дозволяє зняти товстий сніговий покрив, використовуючи трактор, фронтальний навантажува..
Уточнити ціну
Відвал снігоприбиральний PUV 4000HD
0
Відвал снігоприбиральний Pronar PUV 4000HD використовується для утримання доріг та територій із твердим покриттям у зимовий період. Міцна конструкція сніговідвалу дозволяє зняти товстий сніговий покрив, використовуючи трактор, фронтальний навантажува..
Уточнити ціну
Гідравлічні ножиці GN 200
0
Гідравлічні ножиці Pronar GN 200 чудово справляються з обрізанням густих чагарників, гілок та придорожніх дерев або іншими лісовими роботами.Максимальна товщина різання гілок – 10 см.Ножиці гідравлічні агрегатуються з багатофункціональною стрілою Про..
Уточнити ціну
Грейдер напівпричіпний RD-Z24
0
Напівпричіпний грейдер PRONAR RD-Z24 призначений для вирівнювання та ремонту гравійних доріг, а також для різних видів підготовчих робіт під час прокладання доріг та на територіях сільгоспугідь.Матеріали, що використовуються в процесі виробництва, га..
Уточнити ціну
Дорожньо-фрезерний верстат GF100S
0
Дорожньо-фрезерний верстат Пронар GF100S призначений для обслуговування та вирівнювання узбіччя доріг.Фрезерувальник встановлюється на багатофункціональні стріли Пронар WWT...
Уточнити ціну
Косарка для обкошування відкосів GK 140L
0
Косарка для обкошування укосів Pronar GK 140L використовується як робочий модуля для багатофункціональний стріл Pronar WWT.Модуль-косарка служить для обкошування придорожніх ровів і узбіч, а також подрібнення зрізаних гілок дерев та кущів товщиною до..
Уточнити ціну
Косарка для скошування узбіч GK 140
0
Косарка для скошування узбіч Pronar GK 140 використовується як робочий модуля для багатофункціональний стріл Pronar WWT.Модуль-косарка служить для обкошування придорожніх ровів і узбіч, а також подрібнення зрізаних гілок дерев та кущів. Використання ..
Уточнити ціну
Мобільний барабанний просіювач  MPB 14.44
0
Мобільний барабанний просеиватель Pronar MPB 14.44 є найменшою моделлю всього сімейства машин для скринінгу MPB. Обладнаний барабаном довжиною 4,4 м, який можна замінити, не видаляючи частини машини.Мобільний барабанний просеиватель PRONAR MPB 14.44 ..
Уточнити ціну
Мобільний барабанний просіювач MPB 20.55G
0
Модель MPB 20.55. на гусеничному шасі. Завдяки незалежній системі руху, машину можна переміщати практично в будь-який час. Шасі управляється дистанційно по радіо...
Уточнити ціну
Модуль для очищення канав GO 800
0
Канавоочисник Pronar GO 800 встановлюється на багатофункціональні стріли Pronar WWT.Канавоочисник використовується для очищення придорожніх канав та меліоративних каналів від водної рослинності, нанесеного водою піску і донних опадів.Конструкція стрі..
Уточнити ціну
Мульчер BBK 200M
0
Мульчер задній-боковий Pronar BBK 180 призначений для косіння та подрібнення трави та чагарників завтовшки до 10 см, а також подрібнення зрізаних гілок дерев. Мульчер рівномірно розподіляє скошену траву по всій поверхні.Завдяки можливості горизонталь..
Уточнити ціну