0
0

Техніка Daewoo

Самоскиди Daewoo Trucks доступні в різних модифікаціях, як для роботи в умовах будівництва так і для роботи поза дорожнім покриттям та в кар’єрах. На самоскиди  встановлено оригінальне обладнання на заводі виробника, що значно пок..
Уточнити ціну
 Автогудронатор призначений для тимчасового зберігання та перевезення нефтових бітумів і бітумних эмульсій (без вмісту легкозаймистих речовин) температурою не вище +900С,  і розподілення їх  по ширині дорожного покриття при будівн..
Уточнити ціну
Призначений для збору твердих побутових відходів, механізованого завантаження відходів в кузов, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації...
Уточнити ціну
Техніка Daewoo

Якщо шукаєте самоскиди найвищої якості, щоб задовольнити будь-які вимоги, не дивіться далі, ніж вантажівки Daewoo Trucks. NOVUS – спеціалізовані вантажівки Daewoo, які допоможуть збільшити прибуток вашого бізнесу за рахунок підвищення ефективності роботи. Представник продавця вантажних автомобілів Daewoo Trucks буде радий обговорити конкретні умови постачання вантажівок NOVUS.