ru ua en
(044) 579-90-69(067) 816-74-47

Автогідропідйомник АГП-30-А на базі МАЗ 5340 вирушив до нового власника

25.08.2020

Компанія "Будшляхмаш" відвантажила автогідропідйомник АГП-30-А на базі МАЗ 5340 для квартирно-експлуатаційного відділу м. Хмельницький.

Автогідропідйомник має наступні технічні характеристики:

- висота підйому - 30 м;
- вантажопідйомність - 300 кг;
- кількість секцій стріли - 3.

Призначений для технічного обслуговування електроустановок, ліній електропередач, проведення будівельно-монтажних, ремонтно-декоративних робіт на будівлях та спорудах.

Привід установки підйомника здійснюється за допомогою аксіально-поршневого насоса, який приводиться в обертання двигуном базового автомобіля через коробку передач та коробку відбору потужності. Конструкція виносних опор забезпечує вивішування та установку підйомника в горизонтальне положення на майданчиках з твердим покриттям та кутом нахилу ± 3 град.

Стрілове обладнання комбінованого типу (трьохсекційна телескопічна стріла), а також наявність поворотної секції, забезпечують підйомнику велику робочу зону з максимальним вильотом до 15 м.

Підйомник обладнаний двома пультами управління, стріловим обладнанням та поворотною платформою, які розташовані: один - в робочій платформі, інший - на поворотній платформі, електропропорційним управлінням з обох пультів, інтегрованим в єдину систему управління з сучасним мікропроцесорним пристроєм блокування та безпеки, переговорним пристроєм дуплексного типу.

Управління виносними опорами здійснюється з пульта, який розташований на рамі шасі.

Також передбачена система аварійного перекладу стрілового обладнання та виносних опор з робочого положення в транспортне.

https://bshm.com.ua/ua/category/tehnika-maz

Компанія "Будшляхмаш" - офіційний дилер техніки МАЗ!

Замовити техніку чи отримати консультацію менеджера Ви зможете за телефонами:

☎ (067) 816-74-47, (044) 579-90-69
E-mail: td.bshm@gmail.com

Замовте консультацію