ru ua en
(044) 579-90-69(044) 579-90-61(044) 579-90-62

Торговий Дім «Будшляхмаш» - офіційний постачальник спецтехніки англійського виробника Mecalac в Україні

04.03.2020

 З 2019 року відома європейська компанія «Mecalac» обрала ТД «Будшляхмаш» офіційним постачальником екскаваторів-навантажувачів свого виробництва в Україні. 
   Mecalac - один з найвідоміших виробників в сегменті компактної будівельної техніки в Європі. Це бренд з більш ніж піввіковою історією і багатомільйонною армією лояльних клієнтів.
 
  На сьогоднішній день Mecalac Construction Equipment виготовляє компактні навантажувачі, екскаватори, самоскиди та дорожні катки. Виробничі потужності розташовані в Великобританії, Німеччині і Франції.
У грудні 2016 року Mecalac Groupe підписала угоду з Terex про продаж бізнесу з виробництва екскаваторів-навантажувачів в Ковентрі (Великобританія). Слід звернути увагу, що при зміні власників підприємства основний менеджерський, а найголовніше - інженерський склад, залишилися незмінними і весь досвід, який накопичений протягом багатьох років новаторства, став найціннішим капіталовкладенням.
Розуміючи всю цінність наявного досвіду підприємства, компанія Mecalac Groupe доклала максимум зусиль, щоб зберегти лояльних споживачів, а також щоб зміна бренду не відобразилася негативно на його співробітниках. Як результат, сьогодні завод в Ковентрі під новою торговою маркою Mecalac і відмінною якістю свого попередника Terex виробляє тротуарні віброкотки, екскаватори-навантажувачі і міні-самоскиди. 

  «Будшляхмаш» - це не тільки виробнича-торгова компанія, але і сервісна підтримка. Вся техніка, яка була продана на українському ринку, дбайливо забезпечена професійним сервісом. Мобільні бригади механіків готові в режимі 24/7 виконувати весь спектр ремонтних послуг.
  Також компанія забезпечує поставки оригінальних запасних частин Mecalac і пропонує досить великі складські запаси вузлів і агрегатів. Гарантійний, після гарантійний ремонт і технічне обслуговування техніки обладнання виробляються також в мережі власних сервісних центрів.

Таким чином, замовник отримує весь цикл, який пов'язаний з продажем і обслуговуванням техніки.

https://www.bshm.com.ua/ua/category/Backhoe-loaders

Телефонуйте прямо зараз, наші менеджери з радістю проконсультують Вас.

Відділ продажу:
☎(044) 579-90-69  ☎ 067-816-74-47
E-mail: td.bshm@gmail.com

Замовте консультацію