ru ua en
(044) 579-90-69(044) 579-90-61(044) 579-90-62

Готуйтесь до зими завчасно разом з «ТД «Будшляхмаш»

24.06.2019

На вулиці ще тепло, приємно їздити по сухій трасі, не думати про прибирання снігу.Професійні  компанії знають, що приготування до сезону снігопадів та ожеледиць починається ще влітку. Торговий дім «Будшляхмаш» — ваш надійний помічник у постачанні дорожньої, будівельної, комунальної техніки та обладнання до спец. транспорту. Наша компанія є передовою в Україні — наш досвід складає більше 15 років. За цей час ми допомогли більше ніж 1000 клієнтам з усіх куточків України вчасно отримати фірмову техніку для прибирання та утримання доріг на зимовий період.
Чому це питання настільки важливе та актуальне для комунальних підприємств? Очищення та обслуговування доріг — найбільш гостре питання в період випадіння активного снігу. Замовлення на виробництво техніки та обладнання ведеться за 4-6 місяців.

ТОВ «Будшляхмаш» офіційно співпрацює з заводами-виробниками, які будують графік на певну кількість машин та комплектуючих. Тому наші клієнти, які зацікавлені отримати техніку та обладнання у потрібні строки, роблять замовлення завчасно.

Особливості придбання спец.техніки та запчастин в нашій компанії

  • Передзамовлення — це гарантія, що ви вчасно отримаєте потрібну техніку та запчастини на майбутній осінньо-зимовий період. 
  • Завод починає збирати замовлення за 4-6 місяців та вже починає поступове виконання плану для подальшої комплектації устаткування.
  • Виробник проводить детальний тест створеної техніки для гарантії надійної роботи. Ви можете бути впевнені в отриманні якісного обладнання, яке буде виконувати свої заплановані функції без необхідності додаткового ремонту.

Наша компанії виконує доставку дорожньої, будівельної, комунальної техніки у обране вами місце у будь-який населений пункт України.
Завчасне замовлення спец.техніки та обладнання на зиму — це розумний підхід, який дозволяє економити час та гроші, а також дорогоцінні нерви. У нашій практиці існують випадки, коли клієнт робив замовлення у листопаді, коли негода набувала розмаху. Але отримати бажану техніку вдалось тільки навесні — людина просто не встигла виконати зобов'язання з зимового утримання доріг.

Залишились питання? Звертайтесь до нас прямо зараз та отримайте найбільш актуальну інформації від наших менеджерів.

З повагою до клієнтів ТОВ «ТД «Будшляхмаш»!

Замовте консультацію