ru ua en
(044) 579-90-69(067) 816-74-47

Сміттєвоз з заднім ручним завантаженням СБМ 301/4

24.03.2020

Сміттєвоз змонтований на базі шасі МАЗ 4371. Також за бажанням замовника обладнання може монтуватися на його шасі, але за умови, що шасі відповідає технічним вимогам.

Цей сміттєвоз призначений для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого та ручного збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації.

Завантаження відходів здійснюється в завантажувальний ківш об'ємом 0,6 м3 з бачків і відер вручну, для цього ківш опускається вниз на зручну висоту.

Маса завантажених відходів складає 3100 кг.

Ущільнення відходів в кузові проводиться шляхом штовхання плити. Вивантаження здійснюється внаслідок перекидання кузова або штовхання плитою.

Додатково спецавтомобіль може бути обладнаний снігоприбиральним відвалом.

  Компанія «Будшляхмаш» при виготовленні своєї техніки враховує всі побажання замовників та можливі умови експлуатації для того, щоб забезпечити безперебійну роботу своєї техніки.

Ми допоможемо нашим замовникам підібрати якісну техніку для своєчасного та оперативного вивезення сміття, яка за своїми технічними характеристиками та можливостями експлуатації ідеально відповідатиме потребам замовника.

   ТД «Будшляхмаш» гарантує якість та надійність своєї комунальної техніки. Для забезпечення планового та гарантійного обслуговування для Вас постійно працює «Сервісний центр СТО «Будшляхмаш» в м. Бровари та м. Львові, а також мобільні бригади 24/7, які мають обладнанні «мобільні» майстерні та готові вирушити в будь-яку точку України і здійснити ремонт, технічне і гарантійне обслуговування техніки.

 Детальніше ознайомитися з технічними характеристиками сміттєвозів компанії «Будшляхмаш» Ви зможете на нашому сайті за посиланням http://surl.li/bfzw.

Отримати консультацію персонального менеджера:
(044) 579-90-69  \  067-816-74-47
E-mail: td.bshm@gmail.com

Зробити замовлення на ремонт або сервісне обслуговування сміттєвозів і іншої техніки:

(067) 522-65-00 (Viber)  \ (044) 233-64-67
E-mail: mastersto@bshm.com.ua

Замовте консультацію