ru ua en
(044) 579-90-69(067) 816-74-47

Відбулася презентація першого перонного автобуса МАЗ 271 нового покоління

27.01.2020

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» закупив у компанії «Будшляхмаш» нові перонні автобуси МАЗ 271. Сьогодні до аеропорту запросили журналістів на презентацію нового автобусу.

Новинка була представлена за участю генерального директора ВАТ «МАЗ» Валерія Іванковича і генерального директора міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна.
Павло Рябікін дуже високо оцінив якість нового автобусу та зазначив, що автобус був виготовлений згідно вимог і побажань аеропорту «Бориспіль», а саме: додатково було змонтовано потужний кондиціонер і встановлено на дверях теплові завіси.
Автобус оснащений двигуном Daimler класу Євро-5 на 238 к.с, який йде в парі з автоматичною коробкою передач Allison. Моторний відсік суміщений з кабіною водія, а привід йде на передні колеса. Довжина автобуса складає - 14,48 м, ширина - 3,19 м, а висота - 3,25 м. У салоні автобусу вміщається до 112 осіб. Сидячих місць - 14. Всередину можна потрапити через троє розсувних дверей, які знаходяться з кожного боку. При посадці спрацьовує система кнілінгу і підлога нахиляється для того, щоб пасажири могли комфортно та зручно потрапити в салон автобуса.
У найближчі півроку компанія «Будшляхмаш» відвантажить до аеропорту ще п'ять одиниць МАЗ 271.

Перший автобус Бориспіль вже буде запущено в роботу до кінця січня після оформлення всіх необхідних документів.
Нагадаємо, що в Україні офіційним дилером автобусної та вантажної техніки ВАТ «Мінський автомобільний завод» є компанія «Будшляхмаш».

Замовте консультацію