0
0

Відвал автомобільний PU-S32H

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pronar
  • Наявність: В наявності
Отримати комерційну пропозицію
Дізнатися ціну
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вантажопідйомність носія, т: 8
Власна вага, кг: 650
Макс. кут повороту, град: 30
Макс. робоча ширина, мм: 3370
Привід: Власний або від носія
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Схожі товари

Сніговідвал автомобільний Пронар PU-S32H можна встановити на будь-якому носії, незалежно від приводу. Завдяки різноманітним монтажним плитам, пропонованим компанією Pronar, сніговідвали можуть агрегуватися з багатьма носіями, які оснащені плитою DIN 76060. Сніговідвал призначений для прибирання снігу з поверхні доріг та автомагістралей.

Легкий, пластмасовий, стійкий до ударів та зносу сніговідвал має низьке навантаження на передню вісь транспортного засобу. Управління походить із кабіни оператора. Відвал обладнано у відбійники для запобігання пошкодженням кромок відвалу при роботі поблизу бордюрів. Електрогідравлічний живильник встановлений на сніговідвалі виключає потребу використання гідравліки транспортного засобу. Висвітлення збільшує оглядовість та одночасно підвищує безпеку роботи на громадських дорогах. Завдяки пульту можна

також вибрати варіант „плаваюче положення”, а також „дожим”. „Плаваюче положення” дозволяє плугу точніше прилягати до поверхні, що очищається, а опція „дожим” підвищує ефективність відділення примерзлого снігу та льоду від поверхні.

Характеристики
Відвалу
Вантажопідйомність носія, т 8
Власна вага, кг 650
Макс. кут повороту, град 30
Макс. робоча ширина, мм 3370
Привід Власний або від носія
Робоча ширина при макс. повороті, мм 3175
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.