0
0

Відвал автомобільний Pronar PUS-S40

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pronar
  • Наявність: В наявності
Отримати комерційну пропозицію
Дізнатися ціну
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Власна вага, кг: 1200
Кількість секцій: 5
Макс. кут повороту, град: 30
Макс. робоча ширина, мм: 4000
Привід: Власний або від носія
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Схожі товари

Конструкційні рішення, застосовані в серії сніговідвалів Pronar PUS-S, дозволяють працювати навіть в екстремальних зимових умовах. Конструкція сніговідвалу, а також різні доступні лемеші дозволяють ефективно і надійно видаляти з поверхні доріг пухкого снігу, мокрого снігу, кучугур або льоду.

Сегментна конструкція та притискні пружини захищають окремі сегменти сніговідвалу від пошкодження у разі зустрічі з перешкодою, а отже дають можливість розвивати робочу швидкість до 60 км/год. Можливе оснащення кожного сегменту сніговідвалу додатковою пружиною, яка збільшує силу притиску до землі, що корисно при видаленні льоду та шарів снігу, що злежалися.

Доступні різні варіанти комплектації сніговідвалів, які користувач може пристосувати до своїх потреб. Лемех може бути сталевий перфорований, гумовий або типу Kuper. Перше рішення рекомендується для кращого видалення льоду з поверхні дороги, друге є помірнішим для доріг і вулиць і не дряпає їх поверхні, а третє - це універсальне рішення, що гарантують тривалий термін роботи лемеша. Можна також вибрати спосіб ведення сніговідвалу по поверхні – за допомогою ковзунів Kuper або подвійних опорних коліс.

Контроль налаштування розташування та функцій роботи сніговідвалу Пронар PUS-S здійснюється за допомогою панелі керування розташованої в кабіні носія. Кут роботи регулюється двома гідроциліндрами, а підйом у робоче положення здійснюється за допомогою вертикального циліндра.

Також спосіб живлення машини може бути пристосований до можливостей, які має транспортний засіб користувача. Таким чином, можливе пряме підключення до системи гідравліки вантажівки або багатофункціонального автомобіля наприклад Unimog (потрібна 1 пара або 2 швидкороз'ємних з'єднань носія), або живлення від акумулятора до блоку електрогідравлічного живлення, завдяки чому не потрібне підключення до гідравлічної системи носія. Габаритні або дорожні ліхтарі живляться від електричної системи транспортного засобу.

Характеристики
Відвалу
Власна вага, кг 1200
Кількість секцій 5
Макс. кут повороту, град 30
Макс. робоча ширина, мм 4000
Привід Власний або від носія
Робоча ширина при макс. повороті, мм 3 490
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.